حریم شخصی کاربران

حریم شخصی کاربران

اگر شما سایت وصل اپ را فقط بازدید می کنید ٬ اطلاعاتی جزء گزارشات نمونه‌ای مرتبط با صفحه بازدید شده توسط سرویس دهنده از شما جمع‌آوری نمی گردد.
اگر شما در یکی از قسمت‌های وب‌سایت وصل اپ مشارکت می‌کنید (مثل نظرها در وبلاگ ما)، حق ارائه و انتشار کلیه کلماتی که به صورت عمومی تایپ می‌کنید را به وصل اپ می‌دهید. همچنین اگر شما مطلبی را در هر قسمت از وب‌سایت وصل اپ نوشتید، فرض شما باید بر مبنای باقیماندن آن مطلب برای همیشه باشد. این مطلب شامل مقالات، صفحات کاربری، سوالات و بحث‌ها نیز است. در صورت وجود هر گونه استثنا، در ادامه توضیحاتی ارائه شده است.
در هنگام تکمیل فرآیند ثبت نام، اطلاعات شخصی دیگری درخواست میشود. اطلاعات شخصی شما(اطلاعات تماس و…) برای انجام امور مربوط به شخص شما مورد استفاده قرار میگیرند و در اختیار اشخاص حقیقی یا حقوقی دیگر قرار نخواهد گرفت. خصوصا اطلاعات نام، آدرس، شماره تماس و ایمیل شما در سایت نمایش داده نخواهد شد و صرفا برای تماس با شما از طرف وصل اپ در مواقع مورد نیاز صورت خواهد گرفت.

انتشار اطلاعات در قسمت‌هایی از وب‌سایت وصل اپ

در بازدید ساده و معمول از وب‌سایت وصل اپ مشخصات شما برای عموم قابل دسترس نیست.

شناسایی کاربر:

در هر بار بازدید شما از سایت وصل اپ ٬ شما بوسیله‌ی آدرس آی‌پی شبکه‌ی اینترنتی خود برای مدیران وب‌سایت وصل اپ شناسایی می‌شوید. همچنین در صورت ورود با شناسه خود در وب‌سایت وصل اپ، شما بوسیله‌ی آن شناسایی می‌شوید.
بسیاری از سرویس دهندگان قسمتی از این گزارشات را که می‌توانند در ارزیابی صفحات محبوب٬ یا تشخیص اینکه چه سایتی با آنها ارتباط دارد و اینکه از چه نوع جستجوگر اینترنتی استفاده شده را نگهداری می‌کنند. این گزارشات در ساختن صفحات اطلاعات‌دهی آماری استفاده می‌شوند. گزارشات خام هرگز علنی نخواهند شد.
این گزارشات ممکن است توسط برنامه‌نویسان در جهت حل مشکلات تکنیکی و یا ردیابی رفتارهای ناخواسته و مشکل‌آفرین شبکه‌ای که وب‌گاه را دچار مشکل می‌سازند مورد استفاده قرارگیرند. آی‌پی آدرسهای استخراج شدهٔ کاربران از این گزارشات بطور متناوب برای ارتباط دادن کاربران و آدرسهای ثبت شده در ویرایشات برای بررسی سوء‌استفاده‌ها شامل کاربران خرابکاری که از چندین شناسهٔ کاربری استفاده می‌کنند ٬ تخریبگری ٬ اذیت و آزار دیگر کاربران و یا مواردی این چنین استفاده می‌شوند.

پیگرد قانونی

مسئولیت قانونی محتویات نرم افزار کاربران بر عهده شخص کاربران سازنده است. وصل اپ در صورت درخواست مراجع قانونی ملزم به حذف آن مطالب است. وصل اپ این موارد را به شما اطلاع خواهد داد. پیگرد‌های قانونی مطالب غیراخلاقی و غیرقانونی متوجه شماست.

کلمه‌ی عبور:

برای ورود به حساب کاربری در وصل اپ کاربران می بایست از نام کاربری و رمز عبور که در هنگام ثبت نام انتخاب می کنند استفاده کنند. رمز عبور تنها تضمین کنندهٔ شناسایی یک کاربر می‌باشد. تمامی کاربران تشویق به انتخاب کلمهٔ عبور قدرتمند و منع در به اشتراک گذاشتن آن می‌شوند. هیچ کس نباید دانسته بطور مستقیم یا غیر‌مستقیم کلمهٔ عبور کاربری را برای عموم افشاء کند.
ما تمامی کاربران را نسبت به انتخاب کلمه‌ی عبور قدرتمند و منع در به اشتراک گذاشتن آن تشویق می‌کنیم. هیچ شخصی نباید به صورت عمدی بطور مستقیم یا غیر‌مستقیم کلمه‌ی عبور کاربری خود را برای دیگران افشاء کند.

ورود با شناسه‌ی کاربری (ایمیل):

سیاست انتشار اطلاعات بدست‌آمده از گزارشها:
طبق این سیاست وصل اپ، اطلاعات شخصی قابل شناسایی جمع‌آوری شده در گزارشات یا رکوردهای بانک اطلاعاتی بوسیله‌ی قابلیت بررسی کاربر، توسط مدیران دارای صلاحیت در مواقع زیر منتشر می‌شوند:
در پاسخ به حکم معتبر یا هرگونه درخواست اجباری دیگر از طرف مراجع قانونی کشور
بنا به درخواست کاربر صدمه دیده (در صورت اثبات به کارشناسان شرکت)
مدیران وصل اپ و نماینده‌ی آنها هنگامی که نیاز به بررسی شکایات در مورد سوء‌استفاده باشد
در صورتی که اطلاعات مرتبط با یکی از بخش‌های سایت توسط یک روبات تولید شده و وصل اپ برای رفع مشکلات فنی نیاز به انتشار داشته باشد
در صورتی که کاربری در وبلاگ‌ها، پشتیبانی و غیره خرابکاری کند و یا بطور مداوم رفتار غیر محترمانه داشته باشد، اطلاعات جهت بسته شدن آی‌پی آن کاربر یا شکایت به سرویس دهنده‌ی اینترنت وابسته به آن منتشر میشود.
در جاییکه منطقأ لازم می‌باشد از حقوق، اموال و یا امنیت وصل اپ، کاربرانش و یا دیگران حفاظت شود
سیاست وصل اپ اجازه انتشار چنین اطلاعاتی را تحت هیچگونه شرایطی مگر شرایط ذکر شده در بالا نمی‌دهد.

به اشتراک گذاشتن اطلاعات با اشخاص ثالث

به استثنای موارد خاص، تمامی مطالبی که به بخش‌های عمومی سایت وصل اپ اضافه می‌شوند قابل استفاده‌ی دوباره و عمومی می‌باشند. وصل اپ اطلاعات خصوصی شما مانند آدرس ایمیل را به اشتراک یا در معرض فروش به اشخاص حقیقی و حقوقی ثالث بدون موافقت شما یا مرجع قانونی نخواهد گذاشت.

امنیت اطلاعات:

وصل اپ در قبال دسترسی غیر مجاز به هرگونه اطلاعاتی که شما در وبلاگ و سایر بخش‌های عمومی سایت تهیه کرده‌اید هیچگونه تضمینی ارائه نمی‌دهد. دسترسی به این اطلاعات برای تمامی کسانی که به نحوی به سرور دسترسی دارند امکان پذیر می‌باشد.

ایمیل:

اگر شما در وصل اپ ثبت نام می کنید ایمیل آدرس شما درخواست می شود. شما می توانید آدرس ایمیل خود را در قسمت پروفایل خود وارد کنید. در صورت تمایل شما، کاربران دیگر وب‌سایت وصل اپ می‌توانند بوسیله‌ی آن برای شما ایمیل ارسال کنند. آدرس ایمیل شما برای آنها قابل رویت نبوده مگر آنکه شما جواب ایمیل آنها را بدهید یا اینکه ایمیل ارسالی برگشت بخورد. آدرس ایمیل‌ها می‌تواند برای ارتباط گسترده و عمومی وصل اپ با کاربران مورد استفاده قرار گیرد.

خبرنامه:

اگر شما در هر یک از قسمت‌های وصل اپ در خبرنامه ثبت نام کنید، ایمیل شما برای ارسال ایمیل‌های گروهی مورد درخواست شما توسط وصل اپ مورد استفاده قرار می‌گیرد. ایمیل‌ها مگر در حالتهای بسیار خاص معمولا از لیست حذف نشده و تغییر نمی‌کنند. شما امکان حذف ایمیل خود از لیست را در پایین هریک از خبرنامه‌های ما دارید. فقط کافیست بر روی unsubscribe کلیک کنید.

حذف کردن حساب کاربری:

حساب‌های کاربری کاربران وصل اپ بعد از ایجاد شدن فعلا قابل حذف شدن نمی‌باشند. امکان تغییر نام شناسه‌ی کاربری (که ایمیل شماست) فقط در شرایط خاص امکان‌پذیر بوده و وصل اپ هیچ‌گونه تضمینی در خصوص اجرای آن به کاربران نمی‌دهد.
چنانچه نیاز به راهنمایی بیشتری در رابطه با حریم خصوصی کاربران در وصل اپ دارید از طریق فرم پشتیبانی با ما تماس بگیرید.

 

عضویت در خبرنامه

عضویت در خبرنامه

برای دریافت آخرین اخبار و دریافت کدهای تخفیف محصولات ما همین حالا عضو شوید.

You have Successfully Subscribed!

رایگان شروع کنید

رایگان شروع کنید

برای شروع رایگان و ارسال راهنمای استفاده اطلاعات خود را وارد کنید تا با شما تماس بگیریم.

You have Successfully Subscribed!

همین حالا شروع کنیم

همین حالا شروع کنیم

برای داشتن یک سرور امن همین حالا اطلاعات را تکمیل کنید تا با شما تماس بگیریم.

You have Successfully Subscribed!

دریافت فایل راهنما

دریافت فایل راهنما

برای دریافت فایل راهنمای استفاده، آخرین اخبار و دریافت کدهای تخفیف محصولات ما همین حالا عضو شوید.

You have Successfully Subscribed!