قوانین استفاده

این توافق‌نامه ای است بین شما و سایت وصل‌اپ. استفاده ازخدمات این سایت منوط به توافق شما با این قوانین صورت می گیرد. لطفا قوانین درج شده در این صفحه را قبل از استفاده از سایت با دقت مطالعه کنید. با استفاده شما از امکانات سایت وصل‌اپ این چنین در نظر گرفته خواهد شد که شما با قوانین وصل‌اپ بدون شرط موافقت کرده اید.

اگر شما با هر یک از این قوانین موافقت ندارید می بایست استفاده از این سایت را متوقف کنید. لطفا توجه داشته باشید عدم رعایت قوانین ممکن است منجر به بسته شدن تمام یا بخشی از حساب کاربری شما شود.

قوانین وصل‌اپ تابعی است از قوانین جمهوری اسلامی ایران و سایر قوانین بین المللی ناظر بر سرویسهای قابل ارائه وصل‌اپ و از آنجا که این قوانین در سطح دنیا به طور آنلاین و ماهانه امکان تغییر دارند، وصل‌اپ حق تغییرات آتی در قوانین را بر خود محفوظ می داند ونسخه قوانین بروز شده را از طریق همین صفحه در وب سایت وصل‌اپ در دسترس عموم خواهد بود. هر تغییری در مقررات و قوانین این توافقنامه بلافاصله از نظر مسئولان سایت لازم الاجرا ست و عذر کاربران در صورت عدم آگاهی آنها از این تغییرات، به هیچ وجه پذیرفته نیست.

شما منحصرا مسئول محتوا و یا هر اطلاعات دیگری که در وصل‌اپ و نرم افزارهای ساخته شده با آن، قرار می دهید هستید. وصل‌اپ فقط به عنوان ابزاری برای انتشار محتوای کاربران عمل می کند. اما انتشار و ثبت تمامی محتویاتی که کاربران قرار میدهند را تضمین نمی کند. وصل‌اپ این حق را برای خود محفوظ میدارد ولی خود را ملزم نمی کند که محتویاتی که مغایر با قوانین سایت یا شئونات اخلاقی، تهدیدی برای کسب و کار یا سابقه سایت و موارد مشابه را از سایت حذف کند. برای استفاده از امکانات سایت وصل‌اپ و داشتن حساب کاربری می بایست ثبت نام کنید. شما موافقت می کنید در فرم ثبت نام ، فرم ویرایش پروفایل و در تمامی فرم هایی که در سایت در اختیار شما قرار می گیرد، اطلاعات درست، دقیق و کامل قرار دهید. تمامی فروش نرم افزار های موبایل وصل‌اپ به صورت آنلاین(از طریق وب سایت وصل‌اپ) می باشد و در صورت خرید به شیوه های دیگر تیم وصل‌اپ هیچگونه تعهدی در مقابل خریداری ندارد.

درج موارد زیر در نرمافزار ها تخلف محسوب میشود و انتشار آن با وصل‌اپ ممنوع است:

هر گونه مطلب که بر اساس قوانین جاری کشور جمهوری اسلامی ایران از جمله قانون جرائم رایانه ای جمهوری اسلامی ایران مشمول عنوان جرم شود. (خریدار موظف به کسب اطلاع کامل در مورد این قانون میباشد)

هر گونه مطلب که بر خلاف عفت عمومی و یا هنجارهای متعارف جامعه باشد و یا به گونه‏ای اهانت به مقدسات دینیٍ ادیان قانونی یاد شده در قانون اساسی بشود.

هر گونه مطلب که به واسطه آن به اشخاص حقیقی یا حقوقی تابع کشور جمهوری اسلامی ایران توهین و یا افترا شود.  لینک دادن به موسیقی‏ها و فیلم‏های غیرمجاز و تبلیغ برای روش‏های ناسالم کسب درآمد از طریق اینترنت (سیستم های هرمی) و فیلتر شکن ها.

اطلاعات نادرست یا ناقص، ویروس و یا برنامه‌ای که منجر به تخریب، آلودگی، پایین آمدن امنیت سرور واختلال در عملکرد آن و… گردد نیست.

استفاده غیرمجاز از فیلم، موسیقی، و عکس‌هایی که مالکیت معنوی آن متعلق به دیگران است (در صورت شکایت صاحب اثر قابل پیگرد قانونی می‌باشد.) .

ارسال یا اجرای فایلهای اجرایی مانند و نه محدود به فایلهایی با پسوند exe , com , bat , vbs و امثالهم. در صورت وجود این فایلها بدون اخطار از فضای خریدار حذف می شود و با خریدار بر طبق قانون برخورد می گردد.
استفاده از برنامه های ضعیف نگارشی که موجب نفوذ به سرویس و سایر سرویسهای دیگر وصل‌اپ و سایر خریداران گردد. وجود فایلهای حاوی ویروس عمدا و یا سهوا در فضای سرویس مورد خریداری.

ارسال هرزنامه (Spam ) عمدا ویا سهوا (ملاک، گزارش Spamcop یا سایتهای مشابه ، دیتاسنتر محل قرارگیری سرور و یا بررسی تیم فنی وصل‌اپ می باشد) حتی اگر از سرویس میل سرویس دهنده ثالثی استفاده شده باشد.

گزارش فنی وصل‌اپ و یا IDC که سرور میزبانی در آن می باشد نسبت به انجام اعمال مغایر قانون وصل‌اپ.

انجام فعالیتهایی که به هر شکل موجب اختلال در ارائه خدمات وصل‌اپ به خریدار و یا سایر خریداران گردد.

استفاده از سرویس جهت ایجاد اختلال و یا نفوذ در سیستمهای اشخاص ثالث.

عدم رعایت محدوده استفاده از منابع تخصیص یافته در هر سرویس.

پیشنهاد میگردد حتی الامکان در صورت استفاده از منابع در متون با ذکر منبع ضمن ارج نهادن به حقوق معنوی دیگران، باعث افزایش اعتبار سایت خود شوید.

وصل‌اپ این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که حساب‌های غیر فعال(حسابی که کاربر بیش از ۱۸۰ روز وارد آن نشده باشد یا حسابی که بیش از ۳۰ روز وضعیت حساب منفی داشته باشد) را مسدود کند. محتوای سایت وصل‌اپ، مانند متن، گرافیک، نرم افزار، تصاویر، آرم و لوگو متعلق به سایت وصل‌اپ می باشد و تمام حقوق برای سایت وصل‌اپ محفوظ است. استفاده از آن ها بدون اجازه مجاز نمی‌باشد و ممکن است به حذف نرم افزار، یا حساب کاربری منجر شود.

در صورت بروز هرگونه خرابکاری توسط اشخاص و یا روبات‌های هرزه‌نویس، تیم وصل‌اپ مختار به مسدودکردن آدرس آی‌پی مبدا است. در صورتی که آی‌پی شما به اشتباه در لیست محدودیت قرار گرفت، می‌توانید مشکل را با ما در میان بگذارید.

سوء استفاده از امکانات سایت جهت کسب منافع شخصی خلاف قوانین سایت تلقی می‏گردد.

وصل‌اپ سعی میکند در سریع ترین زمان ممکن به درخواست های پشتیبانی رسیدگی کند. حداکثر مدت لازم برای پاسخگویی به درخواست های خرید و پشتیبانی بین یک تا سه روز کاری می باشد.

 

حذف اطلاعات


طبق این توافقنامه شما توافق می کنید که وصل‌اپ این حق را دارد که به صلاحدید خودش اقدام به حذف اطلاعات شما به هر دلیلی نماید. این دلایل می تواند شامل این موارد باشد: چنانچه شما از این سرویس سو استفاده داشته باشید، به این توافقنامه پایبند نبوده و در صورت اعتراض، تجاوز به حقوق افراد و مواردی از این قبیل… همینطور شما بر این موضوع توافق می نمایید که ممکن است قطع دسترسی شما به این سرویس و یا مسدود شدن حساب کاربریتان بدون اطلاع قبلی باشد و اینکه ممکن است وصل‌اپ با مسدود کردن حساب کاربری شما کلیه اطلاعات و فایلهای مرتبط با شما را حذف نماید.  جبران خسارت ایجاد شده توسط کاربران

هر گونه استفاده از وصل‌اپ که باعث مشکل و اختلال در سایت، سرور و… می شوند کاملا ممنوع بوده و در صورت مشاهده و اطلاع سرویس مورد نظر مسدود می گردد.

شما بر طبق این توافقنامه موظف هستید که از حقوق سایت ما در مقابل تعرضاتی که ممکن است متوجه سایت ما باشد دفاع کنید. این تعرضات ممکن است در طی استفاده شما از سایت ما توسط اشخاص ثالث دیگری اتفاق بیفتد و یا از فایل هایی که شما بر روی سایت ما انتشار می دهید ناشی شود. به هر حال ما این حق را از پیش برای خود محفوظ نگه داشته ایم که موضوعاتی را که به نحوی به جبران خسارت از جانب شما محدود می شود را کنترل نماییم. در اینصورت ما هیچ عذری در مقابل وظیفه جبران خسارت از جانب شما را نمی پذیریم.

به طور کلی مسئولیت تهیه نسخه پشتیبان از داده ها و فایلها با خود خریداران بوده و همه خریداران می بایست پشتیبان کلیه داده های مورد نیاز خود را در جایی غیر از تجهیزات و سرورهای وصل‌اپ نگهداری نمایند. در صورت بروز هر مشکل و عدم توانایی بازگرداندن اطلاعات از آرشیو بکاپ، وصل‌اپ در این زمینه هیچگونه مسئولیتی ندارد.

وصل‌اپ حق انجام تغییرات فنی، سخت افزاری، نرم افزاری یا شبکه ای را در سرویسهای ارائه شده دارد. در مورد تغییراتی که سرویس خریدار را تحت تاثیر قرار می‌دهد وصل‌اپ موظف است از یک روز تا یک ماه قبل از اعمال تغییرات ، از طریق وب سایت وصل‌اپ، پورتال کاربران یا پورتال پشتیبانی و یا ارسال خبرنامه به آدرس Email خریداران اطلاع رسانی نماید. خریدار موظف است خود را با این تغییرات سازگار نماید.

وصل‌اپ مسئوولیتی نسبت به بروز رسانی و ابزارکهای آن برای کاربر ندارد و همیشه توصیه می کند که حتما نرم افزار و ابزارکها را بروز نگه دارند و از نصب ابزارکها ها غیر متعبر و دارای مشکل خودداری نمایند.
وصل‌اپ موظف به رعایت محرمانگی کلیه داده ها و نرم افزارهای موجود در سرویس خریدار می باشد و همچنین آن را در اختیار اشخاص ثالث قرار نخواهد داد.

وصل‌اپ می توانید اپلیکیشن های منتخب و برتر ساخته شده با اپلیکیشن ساز وصل‌اپ کاربران را در بخش گالری اپلیکیشن ها در وب سایت وصل‌اپ منتشر کند.

درصورت عدم رعایت قوانین، وصل‌اپ حق قطع سرویس به صورت موقت یا دائم و پیگرد قانونی و دریافت خسارت از خریدار را دارد و خریدار موظف به جبران کلیه خسارات و هزینه وارده بر وصل‌اپ می باشد همچنین هیچ وجهی بابت فسخ سرویس و یا ایام باقیمانده سرویس یا خسارت وارده به خریدار متخلف، پرداخت نخواهد شد.

عضویت در خبرنامه

عضویت در خبرنامه

برای دریافت آخرین اخبار و دریافت کدهای تخفیف محصولات ما همین حالا عضو شوید.

You have Successfully Subscribed!

رایگان شروع کنید

رایگان شروع کنید

برای شروع رایگان و ارسال راهنمای استفاده اطلاعات خود را وارد کنید تا با شما تماس بگیریم.

You have Successfully Subscribed!

همین حالا شروع کنیم

همین حالا شروع کنیم

برای داشتن یک سرور امن همین حالا اطلاعات را تکمیل کنید تا با شما تماس بگیریم.

You have Successfully Subscribed!

دریافت فایل راهنما

دریافت فایل راهنما

برای دریافت فایل راهنمای استفاده، آخرین اخبار و دریافت کدهای تخفیف محصولات ما همین حالا عضو شوید.

You have Successfully Subscribed!