مشتریان ما

وصل‌اپ یک ساختار و فرهنگ است که با تمرکز بر روی کاربران و مشتریان خود توسعه داده شده است. مشتریان ما شامل شرکت های کوچک و بزرگ و سازمان ها می باشند.
تیم وصل‌اپ با تجربه چندین ساله در زمینه ارائه خدمات و با تمرکز بر روی توسعه دهندگان و مشتریان خود هر روز در حال توسعه خواهد بود و با ارائه بخش های جدید مشتریان خود را شگفت زده خواهد کرد.

کاوین پیشرو شریف سامانه

شرکت دانش‌بنیان کاوین پیشرو شریف سامانه در سال 1390 با هدف ‍ارائه خدمات نرم‌افزاری به اشخاص حقیقی و حقوقی تاسیس و به ارارئه خدمات مختلف از جمله خدمات ارزش افزوده تلفن همراه، تولید محتوای الکترونیکی، ارائه خدمات و پروژه های نرم افزاری پیشرو بوده است. هسته اولیه این شرکت در دانشگاه صنعتی شریف و زیرنظر پژوهشکده فناوری اطلاعات و ارتباطات پیشرفته دانشگاه صنعتی شریف شکل گرفت.

  استودیو هنر نور و حرکت

  با توجه به رویکرد به روز به بازار داخلی و جهانی بازی سازی و افزایش روزافزون دستگاههای هوشمند همراه ، این استودیو وارد عرصه بازی سازی برای دستگاههای موبایل و تبلت شد و نخستین بازی کامل و حرفه ای خود را در آغاز سال 92 در بازارهای داخلی و خارجی عرضه نمود که با استقبال خوبی از سوی مخاطبان مواجه گردید و همزمان دریافت تقدیر نامه از دومین جشنواره سالیانه پردیس در دانشگاه شریف به عنوان یکی از بازیسازان برتر در زمینه بازیهای موبایل؛ باعث شد که ساخت بازی برای دستگاههای قابل حمل دارای اهمیت بیشتری در این مجموعه شود. در سال 94 نیز برگزیده شدن بازینامه نوشته شده توسط این استودیو به عنوان بازینامه برتر چهارمین جشنواره بازی های رایانه ای تهران باعث تقویت روحیه تیم در مسیر پیش رو گردید.

  • محصول تولید شده با استفاده از سرویس‌های سمت سرور پلتفرم وصل‌اپ: بازی گشت پلیس 2  

  آزمایشگاه خدمات ارزش افزوده دانشگاه شریف

  آزمایشگاه خدمات ارزش افزوده (VASL: Value Added Services Lab) به طور رسمی در سال ۱۳۸۷، به منظور بهره بردن از توانمندی های بالقوه علمی کشور در زمینه خدمات ارزش افزوده مخابراتی، به پیشنهاد دکتر حمید رضا ربیعی (با سالها تجربه ارزنده در شرکت هایی نظیر Intel و AT&T Bell Labs آمریکا)، در دانشگاه صنعتی شریف تاسیس و تجهیز شده است. هدف از ایجاد این آزمایشگاه ایجاد بستر لازم برای توسعه خدمات ارزش افزوده جدید، انجام تستها و ارزیابی های عملکردی، کارایی و امنیتی مربوط به خدمات ارزش افزوده و ارائه آموزش های لازم با هدف تربیت نیروهای متخصص مورد نیاز کشور میباشد.

  • محصولات تولید شده: چندین اپلیکیشن در حوزه خدمات 3G اپراتوری

  به انقلاب ما پیوندید

  در کنار هم انقلابی در ساخت اپلیکیشن‌ها و بازی‌های موبایل ایجاد خواهیم کرد.

  ساختاری جدید، عملکردی بی‌نظیر و سرعتی باور نکردنی

  همکارانی که در این انقلاب کنار ما استاده‌اند.

  پلن پولی

  امکان مقیاس پذیری، جهت ارائه محصول با کیفیت و رقابتی

  پلن رایگان

  برای تست و ساخت نمونه اولیه قبل از ارئه به بازار

  برای شروع آماده هستید؟

  با ما تماس بگیرید یا حساب کاربری خود را بسازید.