ویژگی‌های محصول

با در اختیار داشتن این ویژگی‌ها سرعت روند تولید محصول خود را چند برابر کنید.

مدیریت شبکه‌های اجتماعی

ارتباط با جیک‌وپیک، فیس بوک، توییتر، لینکدین و غیره برای ارسال، به‌روز‌رسانی، دعوت، جمع آوری، مراجعه و غیره

مدیریت کاربران

نه تنها می توانید کاربران را ایجاد، به روزرسانی یا حذف کنید، بلکه می‌توانید دسترسی آنها براساس نوع کاربری ویرایش و تعیین کنید.

مدیریت محتوا

با این ویژگی مدیریت و انتشار محتوا را در هر شکل به راحتی انجام خواهید داد. مانند اسناد الکترونیکی، فایل‌های چندرسانه‌ای (فایل‌های صوتی یا تصویری)

خدمات مدیریت جلسه کاری

این سرویس جلسات کاربر را در سمت سرور مدیریت می کند. این یک مدیر جلسه مداوم است که اجازه می دهد تا صفات را در جلسه ذخیره کرده و آنها را بازیابی کنند.

بازیوار‌سازی

سیستم پیشرفته بازیوار‌سازی (Gamification) برای برنامه‌ها و بازی‌ها.

رتبه‌بندی، امتیاز، سطح، تجربه و هر آنجه برای پیاده‌سازی یک برنامه یا بازی بازیوار شده نیاز دارید را خواهید داشت. این امکانات به شما اجازه میدهد که بتوانید هر نوع بازی و برنامه‌ای را بازیوار کنید. رتبه‌بندی‌ها، امتیازات، سطوح و دیگر متغیرهای این سیستم منعطف بوده و دست شما برای تعریف انواع مختلف بازی باز می‌گذارد این سرویس اطلاعات بازی، نمره و امتیاز‌دهی را در Cloud ذخیره کرده. توسعه دهندگان همچنین می‌توانند برای میانگین یا بالاترین نمره برای کاربران برای یک بازی یا بالاترین و میانگین نمره در میان کاربران برای یک بازی را جستجو کنند. 

پوش نوتیفیکیشن

اطمینان حاصل کنید که کاربران هرگز به روز رسانی را از دست نمی دهند.

کاربران خود را با ارسال پیام‌های هدفمند، پیشنهادات ویژه یا هشدار بر اساس شناسه کاربری یا شناسه دستگاه، مطلع سازید. وصل‌اپ از هر دو سرویس گوگل (GCM) و سرویس اطلاع رسانی اپل (APN) پشتیبانی می‌کند و هم میتوانید از سرویس امن پوش موجود در سیستم وصل‌اپ که بصورت مستقیم و بدون اتصال به گوگل یا اپل با کاربران ارتباط برقرار می‌کند استفاده کنید. (پوش‌رو) این سرویس برای شرکت‌هایی که نمی‌خواهند اطلاعات کابرانشان ار کشور خارج شود مناسب می‌باشد. از این سرویس برای ارسال اعلان انبوه و تکی می‌توانید استفاده کنید.

موقعیت جغرافیایی

پیگیری و گزارش محل به سرورها و کاربران

شما می توانید با گرفتن دسترسی از کاربران خود GPS‌های کاربران خود را پیگیری و فراداده‌ها را با پایگاه داده همگام سازی کنید. کاربران می‌توانند مکان خود را به سایر کاربران نشان دهند و با کل جهان در ارتباط باشند. گزارشی کامل از موقعیت مکانی کاربران.

آپلود فایل

فایل‌های خود را بر روی ابرها ذخیره کنید.

سرویس این ماژول به شما امکان آپلود فایل‌ها در ابر را می‌دهد که بعدا از طریق URL های مربوطه آنها قابل دسترسی است. آپلود فایل‌ها در ابر به ویژه برای برنامه‌های تلفن همراه / دستگاه مفید است، زیرا این باعث می‌شود حجم ذخیره‌سازی فایل در دستگاه کاهش یابد.

مدیریت آواتار

با شخصی سازی محصولات کاربران را عاشق خود کنید
مدیریت سرویس کامل آواتار، ایجاد، حذف، به روز رسانی، آواتار‌های قبلی و… . آواتارها از ترکیب تصاویری که شما بر روی سرور بارگذاری کرده‌اید و یا اطلاعاتی که از دستگاه‌ها ارسال می‌شود ساخته می‌شود.

پیام رسانی

پیام رسان خودتان را داشته باشید.
این ماژول API ها را برای پیام ها فراهم می کند، یعنی ارسال، کشیدن و حذف پیام ها از یک صف خاص. با این امکان میتوان یک سرویس پیام رسان عالی ایجاد کرد.

ثبت و گزارش وقایع

 از تمام اتقافات در سرور اطلاع داشته باشید.

این ماژول شما را از تمام اتقافات در سرور مطلع می‌کند. این سرویس به شما اجازه می دهد تا سطوح مختلفی برای گزارش به یک کاربر را داشته باشید به عنوان مثال info، debug، fatal، error etc. شما می توانید گزارش اتقافات در سرور بر اساس پارامترهای مختلف مانند ماژول، سطح، پیام، محدوده تاریخ و غیره دریافت کنید.

مدیریت دوستان

همیشه لیستی از دوستان خود در دسترس داشته باشید.

امکان دسترسی و نگهداری فهرست دوستان، به عنوان مثال لیست دوستان سفارشی، دوستان فیس‌بوک، گروه‌ها، لیست دوستان مبتنی بر مکان، و غیره را فراهم می کند. با در اختیار داشتن این اطلاعات می‌توانید  کد دعوت برایدوستان ارسال کنید و یا بستری مناسب برای شبکه‌های اجتماعی و پیشنهادات دوستی و دوست‌یابی برقرار کنید.  

برای شروع آماده هستید؟

با ما تماس بگیرید یا حساب کاربری خود را بسازید.